Projektowanie oświetlenia

A może masz tak jak ja? Długo poszukujesz czegoś wymarzonego, w określonych kolorach, wzorach… a na końcu zazwyczaj okazuje się, że dana rzecz po prostu nie istnieje! Ale przecież może istnieć i od tego są indywidualne zamówienia! Produkty skrojone na miarę, dokładnie określone, dopracowane we wszystkich szczegółach…
 


Projektowanie oświetlenia


Projektuję lampy, które mogą odzwierciedlać osobowość, styl życia, jakieś potrzeby i indywidualne preferencje. Łączę w jedną całość oryginalny design i funkcjonalność. Tutaj nie ma rzeczy niemożliwych! Na tykwie można wykonać dowolny motyw. Sowy, koty, motyle…? Proszę bardzo! Zawsze staram się jak najlepiej oddać narzucony temat.

Projektowanie lamp to dla mnie najprzyjemniejszy etap twórczy. Swoją pracę zaczynam od zebrania jak największej ilości informacji:
 • typ lampy: kinkiet, wisząca, stojąca (z całej tykwy, z tykwy otwartej górą lub na podstawie);
 • kształt i wielkość tykwy;
 • kolorystyka tykwy;
 • dodatki (koraliki, frezowania, wycięcia).
Pomocne przy pracy nad projektem mogą być zdjęcia pomieszczenia w którym miałaby znaleźć się dana lampa. Lampa dopasowana do koloru ścian, do wzoru tapety, dywanu lub poduszki to żaden problem. Tykwę można również ubrać w każdy styl. Delikatna lampa w stylu skandynawskim, szalone oświetlenie w stylu boho, orientalny blask z marokańską koniczyną, a może botaniczna kraina liści? Wybór należy do Ciebie:)

 

Lampa na indywidualne zamówienie


W 90% moje prace to lampy na indywidualne zamówienie. Zawsze staram się jak najlepiej doradzić, by wydobyć jak najpiękniejsze światło z tykwy. Niekiedy podglądowe projekty ulegają modyfikacjom podczas pracy z tykwą. Projekt jest tylko ogólnym zarysem wzoru, a konkretny i sprecyzowany plan niejednokrotnie weryfikuje tykwa. Szkic nigdy nie oddaje efektu końcowego, więc wyobraźnia jest tutaj koniecznie wymagana.
Projektowanie obejmuje również możliwość umieszczenia napisu, logo a także dedykacji. Dedykacje przeważnie umieszczane są na spodzie lampy i zawierają ok 4 słów. Napisy na tykwach to zawsze urozmaicenie wzorów. Lampa z Twoim imieniem lub imieniem dziecka? To żaden kłopot!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Stworzę lampę specjalnie dla Ciebie

Zamawianie spersonalizowanej lampy nigdy nie było prostrze! To tylko cztery kroki.
 • 1. KONCEPCJA

  Kolorystyka, wzór, kształt, motyw - przejrzyj portfolio - jest tak wiele możliwości!

 • 2. PROJEKTOWANIE

  Dopinamy pomysł w najmniejszych szczegółach. Teraz wybierzesz tykwę - odpowiedą kształtem, wielkością oraz kosztem.

 • 3. REALIZACJA

  Realizacja zamówienia trwa ok 3 tygodnie, więc nie czekaj na ostatnią chwilę, gdy potrzebujesz lampy na prezent.

 • 4. WYSYŁKA

  Gotowa lampa potrzebuje już tylko odpowiedniego zapakowania i bezpiecznie wyrusza w drogę do Ciebie.