PODSUMOWANIE ROKU 2016

Jak zawsze, pod koniec roku przychodzi czas na podsumowanie tego co minęło. Zapraszam!


W 2016 roku powstało mnóstwo lamp, zarówno wiszących jak i tych na stolik. Wszystkie możecie oglądać w galerii na moim blogu. Nowe pomysły, nowe wzory, a także nowe zdobienia znalazły się w tym roku na wielu tykwach. Zbiory 2015 dopisały i było sporo materiału do pracy, rok 2016 również pięknie zaowocował, więc będzie z czego wybierać.


Jak co roku staram się również wymyślać dla Was kolejne projekty DIY. Ten dział cieszy się dużym zainteresowaniem, co mnie również cieszy, bo to oznacza, że pasjonatów tykwy przybywa:) 


Rok 2016 obfitował w wiele ozdób stworzonych z tykwy. Chcę pokazać, że nie tylko lampy z tykwy mogą świetnie wyglądać. Malowane, wypalane czy wycinane tykwy przemieniają się w niezwykłe ozdoby. Mam nadzieję, że pomysłów mi nie zabraknie, żeby dalej Was zaskakiwać;)


Rok 2016 to również kilka moich małych sukcesów. Odebrałam statuetkę Kobiety z Pasją, pojawiłam się na łamach magazynu Sielskie Życie, zyskałam również tytuł Mistrzyni Majsterkowania w konkursie Dremel. Miałam także kilka mniejszych sukcesików m.in. powstanie mojej wymarzonej pracowni.

Możecie poszperać i powspominać ten rok ze mną, zapraszam do archiwum po prawej stronie na blogu:)

Na koniec życzę Wam szczęśliwego nowego roku, spełnienia marzeń i realizacji wszystkich planów. Dziękuję za to, że tutaj zaglądacie! :-*

Komentarze

 1. Pozdrawiam i życzę kolejnych sukcesów, twórczych inspiracji i rozwijania swojej pasji:) Dziękuję, że mogę oglądać tak piękne prace. Miło było poczytać w gazecie o kimś, kto jest mi znany dzięki przeglądaniu bloga. Gratuluję sukcesów:):) Może kiedyś też spróbuję zmierzyć się z tykwą;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miłe słowa:) Tykwa to bardzo wdzięczny materiał, ten kto spróbował na pewno nie żałuje... ale uwaga - to wciąga:) Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń
 2. Same cuda powstały :) Niech Nowy Rok będzie przynajmniej równie (a nawet bardziej) obfitujący w sukcesy i kolejne świetne pomysły ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniałe osiągnięcia. Widać że rok był udany i I tego samego życzę w Nowym Roku :-). Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję sukcesów tych dużych i tych malutkich. Oby nadchodzący Nowy Rok był jeszcze lepszy od minionego. Pozdrawiam Małgosia.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty