09.12.2014

Lampa Luxury
Ten pracochłonny projekt "chodził za mną" od dawna. Na reszcie udało mi się go zrealizować jeszcze przed Świętami:) Jestem zadowolona z efektu końcowego... właśnie tak to widziałam oczami wyobraźni. Tykwa była dość duża, więc pracy również było sporo. Dodatkowo niektóre fragmenty wzoru zostały wyfrezowane, co dało efekt "bursztynu" po zaświeceniu.

10 komentarzy:

 1. Cudna lampa. Wygląda jak kwiat co lekko rozchyla swe pąki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękna, brak słów aby wyrazić zachwyt

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, to jest po prostu wymarzona lampa dla mnie :) Jestem nią oczarowana...
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedy oglądam kolejne, cudne Twoje prace to nie mogę wyjść z podziwu dla cierpliwości i pomysłowości jaką wkładasz w te lampy. A ta ostatnia urzeka bardzo :))))

  OdpowiedzUsuń
 5. Niesamowita , od razu widać że włożyłaś w nia bardzo dużo pracy, mnie od razu nasunęło się skojarzenie z takimi bogato zdobionymi rosyjskimi jajkami ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślałam, że raczej już nikt nie zaskoczy mnie "rodzajem" swojej pasji... aż do momentu trafienia na Twój blog! Cudowne prace, wspaniały artyzm wykonania. Pozwolisz, że zagoszczę u Ciebie na dłużej :) Już dawno nikt mnie tak bardzo nie oczarował swoim talentem... Jestem pod mega ogromnym wrażeniem!

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem pod wielkim wrażeniem tej lampy!! Właśnie myśl mi przyszła, jak tam umieściłaś bursztyn, bo taki kolor i struktura jak bursztynu ..a tu odpowiedź Twoja mi rozjaśniła co i jak:) Cudeńko!!! Efekt udany i to baaaardzo bardzo:) Gratuluję tak wspaniałego dzieła:)
  Serdeczności ślę!

  OdpowiedzUsuń
 8. świetne te lampki, kiedyś sobie sprawię jakąś:)

  OdpowiedzUsuń