INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIAChcesz, żebym stworzyła dla Ciebie lampę? Z przyjemnością:) Przejrzyj moją GALERIĘ LAMP i określ co Cię interesuję. Możesz również skorzystać z etykiet po lewej stronie tj. kinkiety, wiszące, na stolik... Chętnie podejmuję nowe wyzwania (wtedy powstają prawdziwe cudeńka). Wszystkie szczegóły są do ustalenia. Serdecznie zapraszam!

Napisz do mnie:
s.tykwy@gmail.com

FAQ

Ile kosztuje wykonanie lampy?

Koszt lampy ustalany jest indywidualnie i dużej mierze zależy od wielkości wybranej tykwy (im większa tykwa, tym więcej z nią pracy). Ceny zaczynają się już od 150 zł. W miarę dostępności zawsze staram się przedstawić kilka propozycji do wyboru.

Jak długo trwa realizacja zamówienia?

Czas oczekiwania przeważnie wynosi ok 3 tygodni, ale oczywiście w miarę możliwości może on ulec skróceniu.

Czy i jak mogę dobrać kolorystykę i wzór?

Jako, że lampy wykonywane są na zamówienie istnieje możliwość ustalenia wszystkiego w najmniejszych szczegółach. Jeżeli jakiś konkretny wzór przypadł nam do gustu, ale kolorystyka już niekoniecznie to można zamówić daną lampę w innej palecie kolorów.

Czy i jak mogę wybrać kształt i rozmiar tykwy?

Nie zawsze mam dostępny każdy kształt i rozmiar tykwy, ale zawszę mogę coś zaproponować. Przy składaniu zapytania warto skorzystać z zakładki WYBÓR TYKWY. Można również określić kształt tykwy porównując go do jakiejś wybranej lampy, a wielkość wybrać z propozycji, które w miarę dostępności staram się podsyłać.

Jak duże są lampy z tykwy?

Lampy z tykwy mogą być bardzo różnej wielkości, o czym pisałam TUTAJ. Największe tykwy z mojej uprawy mają średnicę ok 30 cm. To niewiele? Czyżby? Czasami wymiar średnicy jest trochę inaczej wyobrażany, ponieważ np. piłka do koszykówki ma średnicę ok 23 cm, a jako bryła wydaje się dość spora. Tak samo jest z tykwami:)

Jaką żarówkę zamontować do lampy, żeby uzyskać najładniejszy efekt świetlny?

W celu jak najlepszego podkreślenia światłocienia zalecam używania żarówek halogenowych. O różnych źródłach światła i związanych z nimi efektach można poczytać TUTAJ.

Czy mogę spersonalizować lampę dodając np. napis, symbol lub logo?

Oczywiście można personalizować zamawiane lampy. Jestem otwarta na realizację wszelakich pomysłów i wszystkie szczegóły są do ustalenia.

Czy lampy z tykwy można montować na zewnątrz?

Tak, ale wyłącznie z odpowiednią do tego instalacją oraz niestety w ograniczonej kolorystyce. Tutaj do wyboru są tylko kolorowe bejce, ponieważ kolorowe farby akrylowe mogą odpryskiwać podczas zmiennej pogody pod chmurką.


Popularne posty